Kuchyňské studio Chabařovice

9.jpg Truhlářství Martin Jíra Chabařovice Vám nabízí výrobu kuchyňské linky na míru. V našem kuchyňském studiu pro Vás po osobní konzultaci navrhneme kuchyň, která splní všechny Vaše požadavky na funkčnost, vzhled i účel.

V našem truhlářství pracujeme s různými druhy materiálů, jako je lamino, masív, dýha, a proto můžeme být flexibilní v mnohých požadavcích našich zákazníků. Vyhovíme každému požadavku.

Při návrhu kuchyně klademe důraz na design a funkčnost. Všechny prostory kuchyně pro Vás musí být dobře dostupné. Taktéž je pro nás důležitá následná údržba kuchyňské linky, abyste při jejím úklidu nestrávili celou věčnost.

Kuchyňská linka bude navržena ergonomicky tak, abyste měli vše pěkně po ruce. Rozmístění spotřebičů, zásuvek, polic atd. bude vytvořeno Vám na míru.

Truhlářství Martin Jíra působí na trhu od roku 1991. Hovoří za nás zkušenosti v oboru a kvalita poctivé truhlářské práce. Podívejte se na některé z realizací našich kuchyní >>

Vše ohledně Vaší nové kuchyňské linky domluvíme na osobní konzultaci v našem kuchyňském studiu v Chabařovicích.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Truhlářství Martin Jíra zakázkové truhlářství Chabařovice

..... od představy, po návrh a konečnou montáž truhlářských výrobků.

Zobrazit jako: katalog | tabulku
 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím